více než 110 let mezi přírodou a Vámi | tradiční výrobky od roku 1902 Kroměřížské mlékařské dny  
    » english  


současnost historie  separator  produkce  separator  ocenění  separator  informace Kromilk mklékárna Kroměříž - domů


       
       

 

   
NAŠE FILOZOFIE A CÍLE KE KTERÝM SMĚŘUJEME


V současné době je naším hlavním výrobním programem výroba sýrů čerstvých v základní chuti a v šesti ochucených variantách (příchuť česnek, křen, mexiko, provensálské koření, brusinky, chilli papričky), krémových tvarohových sýrů v základní chuti a ve 2 ochucených variantách (kapiové,bylinkové), termizovaných smetanových sýrů v přírodní chuti a ochucených variantách, dále přírodních polotvrdých sýrů typu eidam a gouda a v doplňkovém programu roztíratelné tavené sýry přírodní a ochucené. Nadále pokračujeme ve vývoji dalších specialit z oblasti sýrů. Denní příjem mléka je stabilizován na ca. 25 000 lt.

 

Mlékárna Kroměříž se zaměřila výhradně na výrobní činnost a svoje obchodní aktivity předala velkoobchodním partnerům. Od září 2000 patříme do skupiny hlavního obchodno partnera - velkoobchodní společnost ALIMPEX food a.s., Praha s celorepublikovým rozsahem obchodní činnosti. Jejím prostřednictvím jsou naše výrobky dodávány do celé řady maloobchodních řetězců a nezávislého trhu v České republice a na Slovensko.

Naše společnost je certifikována pro komunitární trh EU a některé naše výrobky nesou národní značku kvality Klasa.

 

S našimi výrobky se pravidelně účastníme soutěží v rámci ČR a také i na Slovensku. Na těchto soutěžích jsme získali jsme celou řadu ocenění, především v kategorii čerstvých sýrů. Také se podílíme, ve spolupráci s Českomoravským svazem mlékárenským a mlékařskou školou, na pořádání odborných sýrařských seminářů „Kroměřížské mlékařské dny“.

 

Naším cílem je obstát na náročném trhu mlékárenských výrobků a podílet se na uspokojení spotřebitele sortimentem kvalitních výrobků a podporou spolupráce s VOŠ potravinářskou a SPŠ mlékárenskou pomáháme předat mlékárenskému průmyslu co nejlépe připraveného absolventa do praktického pracovního života.


 

 

 

Foto z výroby, kliknutím na náhled otevřete ve zvětšeném formátu:

      

      


 

 

 


 

 

Výhradní distributor produktů Kromilk je společnost Alimpex Food A.s.

 

 

 
IFS certifikace
Klasa

mlékárna ve zkratce

plně modernizované
tradiční způsob výroby
oblíbené čerstvé sýry
známá kroměřížšká gouda
ruční výroba
vlastní mléko

nejznámější produkty

Krásná haná
Kromík
Zálesák
Blaník smetanový sýr
Krajanka žervé

Kromilk a.s.

Kromilk, a. s.
Štěchovice 1357
767 01 Kroměříž
info@ kromilk.cz www.kromilk.cz

 
  | Copyright © 2002-2019 Kromilk a. s., všechna práva vyhrazena   |   image, idea and power Max Portman